Podczas Dnia Przedszkolaka nie mogło zabraknąć policjantów

Podczas Dnia Przedszkolaka nie mogło zabraknąć policjantów

Podczas obchodów Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka w hali widowisko-sportowej Będzin Arena odbyło się wydarzenie skierowane do najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Podczas tego radosnego dnia nie mogło zabraknąć stróżów prawa, którzy aktywnie uczestniczyli z dziećmi podczas ich święta. Prawdziwą atrakcją dla wszystkich było zobaczyć w akcji policyjnego psa Logana, który często uczestniczy w różnego rodzaju akcjach na terenie województwa śląskiego.

Dwa dni temu (20 września br.) obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, a emocje dalej nie opadły. Będzińską halę odwiedziły grupy dzieci z placówek oświatowych wraz z wychowawcami z całego miasta. Oficjalnego otwarcia dokonał Prezydent Będzina, Łukasz Komoniewski, który po złożeniu życzeń dla najmłodszych wręczył im upominki. Podczas radosnych obchodów na dzieci czekała masa atrakcji. Dużym zainteresowaniem zgromadzonych cieszył się pokaz psa tropiącego, który został przeprowadzony przez przewodnika psów z Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu. Policyjny pies Logan porwał serca widowni podczas swojego pokazu, a następie pozował z przedszkolakami. Po pokazie na dzieci czekali policjanci i policjantki z będzińskiej komendy przy swoim stanowisku profilaktycznym, aby pomóc dzieciom wczuć się w rolę stróżów prawa oraz przypomnieć najważniejsze zasady bezpieczeństwa. Dla najmłodszych przygotowano również inne atrakcje, do których należały: stanowisko pierwszej pomocy, gry i zabawy, malowanie twarzy, stanowisko z saturatorem oraz dmuchane zjeżdżalnie.

Źródło: Komenda miejska Policji w Będzinie

Previous Wielokrotny włamywacz w rękach mundurowych
Next Trzymiesięczny areszt dla domowego oprawcy

Może to Ci się spodoba

Policjanci z III Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali 2 złodziei paliwa ze stacji benzynowych

Do Komisariatu Policji III w Krakowie wpłynęło zawiadomienie z jednej z sieciowych Stacji Paliw o kradzieży paliwa o wartości ok. 1000zł. Sprawcą kradzieży miał być kierujący białym busem a tankował

Wielokrotny włamywacz w rękach mundurowych

Policjanci z będzińskiej patrolówki zatrzymali 29-letniego mężczyznę, który włamał się do jednej z altany ogrodowej na terenie miasta. Mundurowi ustalili, że podejrzany stał za wieloma włamaniami, powodując łączne straty przekraczające

Tymczasowy areszt dla narkotykowego dilera

Na wniosek śledczych i prokuratury, będziński sąd wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu 30-letniego dilera. Zatrzymany przez mundurowych mężczyzna odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz udzielanie środków odurzających innym osobom.

Policyjne działania „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”

Dziś Policja prowadzi ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego” (NURD). Mają one na celu poprawę bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów – grupy użytkowników dróg, która podczas wypadków jest szczególnie

Policjanci z Dąbrowy Tarnowskiej zatrzymali 22-latka, u którego znaleziono broń i amunicję

16 marca br. funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji  w Dąbrowie Tarnowskiej zatrzymali 22-letniego mieszkańca Radgoszczy , u którego w domu w trakcie przeszukania znaleziono 1 sztukę broni palnej tj.

Spożywał alkohol pod sklepem – okazało się, że jest poszukiwany

Dzielnicowi z V Komisariatu Policji w Krakowie zauważyli mężczyznę, który spożywał pod sklepem spożywczym alkohol – podczas sprawdzenia okazało się, że jest on poszukiwany przez Sąd do odbycia kary więzienia.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź