Wielokrotny włamywacz w rękach mundurowych

Wielokrotny włamywacz w rękach mundurowych

Policjanci z będzińskiej patrolówki zatrzymali 29-letniego mężczyznę, który włamał się do jednej z altany ogrodowej na terenie miasta. Mundurowi ustalili, że podejrzany stał za wieloma włamaniami, powodując łączne straty przekraczające 16 tysięcy złotych. O losie rabusia zadecyduje sąd, grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu będziński dyżurny otrzymał zgłoszenie dotyczące włamania do jednej z altan znajdującej się na ogródkach działkowych przy ulicy Żeromskiego w Będzinie. Na miejscu pojawili się policjanci patrolóki, którzy dokonali wstępnych ustaleń. Kobieta oprócz zgłoszenia skradzionych przedmiotów i poniesionych strat przekazała cenne informacje w sprawie wyglądu mężczyzny. Rabuś wraz ze skradzionymi przedmiotami w momencie ucieczki wpadł na kobietę, która zmierzała odpocząć na swoim ogródku. Na miejscu pojawili się kryminalni z technikiem kryminalistyki, natomiast patrolowcy przeczesali tereny mieszczące się przy działkach. Zaledwie kilka godzin później mężczyzna znowu był widziany w okolicach ogródków. Na miejscu ponownie pojawili się stróże prawa, którzy zatrzymali 29-letniego mężczyznę. Jak się później okazało, rabuś schował skradzione wcześniej przedmioty, po które postanowił wrócić. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie mężczyzna usłyszał zarzuty. Jak ustalili mundurowi, zatrzymany 29-latek w ostatnich miesiącach wielokrotnie włamywał się do ogrodowych altan, powodując straty przekraczające 16 tysięcy złotych. Policjanci przerwali ten przestępczy proceder, a podejrzany usłyszał 18 zarzutów, do których się przyznał. Za popełnione przestępstwa grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Źródło: Komenda miejska Policji w Będzinie

Previous Rodzinny piknik i sportowe emocje
Next Podczas Dnia Przedszkolaka nie mogło zabraknąć policjantów

Może to Ci się spodoba

Zatrzymany za kierowanie samochodem będąc pod wpływem środków odurzających

Policjanci z będzińskiej drogówki zatrzymali 19-latka, który kierował samochodem marki Volkswagen pod wpływem środków odurzających. Po otrzymaniu wyników z pobranej od niego krwi, mężczyzna usłyszy zarzut prowadzenia po użyciu narkotyków.

Krakowscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową zatrzymali 33-letniego dealera

Z informacji posiadanych przez policjantów Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Krakowie wynikało, że od pewnego czasu w rejonie Prądnika Czerwonego w Krakowie może działać diler

Handlarz papierosami bez akcyzy zatrzymany przez krakowskich policjantów

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej Komendy Miejskiej Policji w Krakowie zatrzymali 31-letniego mężczyznę – pracownika jednej z firm transportowych, który zajmował się sprzedażą wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy.

Kontrola drogowa „uderzyła” w narkotykowy biznes. 5 osób usłyszało zarzuty

We wtorek 11 kwietnia 2017 roku, w godzinach wieczornych policjanci z wydziału kryminalnego wielickiej komendy realizując materiały operacyjne zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Audi A3. Okazało się,  że pojazdem

Rzucił się z nożem na policjantów, trafił za kratki

Na 3 miesiące trafił do aresztu 59-letni mieszkaniec Siewierza, który groził pozbawieniem życia dwóm sąsiadom. Mężczyzna odpowie też za czynną napaść na interweniujących mundurowych. Zatrzymanemu grozi do 10 lat więzienia.

Zatrzymany 24-letni mieszkaniec Krakowa, który posiadał narkotyki

Policjanci z 6 Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali 24-letniego mieszkańca Krakowa, który w mieszkaniu posiadał znaczne ilości środków odurzających.. Do zdarzenia doszło  kilka dni temu. Policjanci kryminalni zajmujący się zwalczaniem

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź