Top 5 najpopularniejszych szczepów Seedstockers

Top 5 najpopularniejszych szczepów Seedstockers

30 lat doświadczenia przekłada się na jedne z najlepszych feminizowanych i automatycznych nasion konopi indyjskich. Seedstockers to hiszpański producent nasion marihuany, który powstał w Barcelonie. Warto się przyjrzeć mu bliżej…

Sami nie hodują, ale zatrudniają growerów

Seedstockers to jeden z najbardziej renomowanych banków nasion marihuany na świecie. To zasługa najlepszego zespołu konopnych profesjonalistów. Ten bank nasion nie hoduje samodzielnie konopi indyjskich.

Stawia jednak na najbardziej utalentowanych i wybitnych growerów z branży, skupując przy tym hurtowe partie nasion marihuany z najwyższej półki. Efektem tego jest wyjątkowa kolekcja nasion od Seedstockers o najlpeszych genetykach i w bardzo przystępnych cenach.

Odmiany z całego świata

Seedstockers oferuje nie tylko odmiany marihuany z Hiszpanii czy Holandii, ale niemal z całego świata. W bogatej ofercie tej marki nie brakuje kultowych odmian amerykańskich, a nawet tych z bardziej egzotycznych zakątków świata.

Model biznesowy Seedstockers oparty jest na niskich kosztach ogólnych oraz wysokich wydatkach na marketing. Nazwy oferowanych przez nich szczepów niemal same się sprzedają błyskawicznie. Warto się przyjrzeć pięciu najciekawszym odmianom tego producenta.

BCN Critical XXL

Jest to automatycznie kwitnąca odmiana marihuany tego hiszpańskiego producenta. Wyróżnia się naprawdę dużą mocą i obfitym plonem. Linia nasion Critical Mass jest prawdopodobnie najważniejszym wkładem Hiszpanii w rynek konopi indyjskich. Już sama nazwa mówi, że plony będą ogromne.

Seedstockers podkreślili ten fakt, oznaczając swój automat kwitnący jako „XXL”. Spodziewać należy się niskiej, łodygowej rośliny z dużymi, twardymi jak skała pąkami i grubą powłoką trichomów zawierających nawet do 22% THC!

Northern Lights Autoflower

To prawdziwy weteran wśród odmian marihuany i jedna z genetyk należąca do celebrytów. Od lat znajduje się wysoko na liście najlepiej sprzedających się odmian marihuany. Brała udział w wielu konkursach i odniosła tak wiele zwycięstw, że nie sposób ich wszystkich policzyć.

Hodowcy wybierają Northern Lights ze względu na jej reputację i trzymają się jej ze względu na jej wyjątkowe właściwości: jest absolutnie łatwa w uprawie, daje wysokie plony i silnie odpręża. I jeszcze jedno – ta odmiana ma słaby zapach i jest idealna do dyskretnych upraw.

Amnesia Autoflower

Część growerów i kolekcjonerów uważa za cud istnienie automatycznie kwitnącej kultowej Amnesia Haze. Efekt? Można wyhodować tę niesamowitą Sativę w zaledwie 11 tygodni poczynają od zasadzenia nasion.

Dzięki 23% zawartości THC może mieć działanie przytłaczające i czasami dezorientujące, ale zawsze jest optymistyczna i kreatywna. Jednak „Haze” oznacza znacznie więcej niż intensywne doznania mózgowe: to także charakterystyczny smak, który łączy kadzidło i owoce cytrusowe z nutami cedru.

OG Kush Autoflower

To coś optymalnego zarówno dla fanów Sativy, jak i Indici. Ta zrównoważona hybryda Indica\Sativa została opracowana przez hodowców z Zachodniego Wybrzeża USA i stała się tak zaraźliwa, że podbiła świat. Powód jest bardzo prosty – wszyscy kochają jej wyjątkowy haj.

OG Kush jest mocna i jednocześnie łagodna część Indica wypełnia ciało euforycznym szumem, z kolei głowa zostanie naelektryzowana stymulacją Sativa. To wszechstronne, radosne doświadczenie, a wysoki poziom THC sprawia, że O.G. Kush Autoflower nadaje się nawet dla użytkowników z wieloletnim doświadczeniem w paleniu.

White Widow Autoflower

Jest odmianą marihuany słynąca z matowego wyglądu dzięki grubej warstwie gruczołów THC na jej pąkach oraz na lepkich liściach. Nawet niewtajemniczeni wiedzą, że to nie tylko kwestia dobrego wyglądu, ale obietnica najsilniejszych i długotrwałych efektów.

Sukces White Widow był tak ogromny, że jej DNA zostało użyte w niezliczonych krzyżówkach, aby stworzyć dużą i znakomitą rodzinę „białych” szczepów. Jednak ta odmiana nadal jest (i prawdopodobnie już zawsze będzie) bestsellerem w czystej postaci, zarówno fotoperiodycznej, jak i automatycznej. White Widow Autoflower od Seedstockers jest tego doskonałym przykładem.

Previous Integracja firmowa – pomysły na wspólną zabawę
Next Kaloryfer ozdobny poziomy

Może to Ci się spodoba

Mądry Polak po szkodzie – wiesz, że on Cię uratuje, ale wciąż go nie masz? To błąd!

W ostatnich latach zwiększa się zainteresowanie kierowców wciąż zmieniającymi się przepisami prawa drogowego. Pojawiają się kolejne zaostrzenia, aby jeszcze lepiej zadbać o bezpieczeństwo zarówno kierowców jak i pieszych. Czy dzięki

Prezydent Będzina podziękował za pomoc z Ameryki

Pomoc dla mieszańców Obuchowa, partnerskiego miasta Będzina dotarła aż zza oceanu. Dlatego prezydent Będzina podziękował mieszkańcowi amerykańskiego Wisconsin. Marcin Kozon, którego rodzinne korzenie zahaczają i o Będzin, i o Ukrainę

Czym jest kaloryczność drewna i jakie drewno na opał wybrać?

Właściciele kominków stają przed dylematem wyboru odpowiedniego sprzedawcy drewna opałowego, aby uzyskać najlepszą ofertę w każdym sezonie. Ważne jest, aby przy zakupie drewna do kominka brać pod uwagę nie tylko

Małopolscy policjanci upamiętnili policjantów pomordowanych w 1940 roku przez NKWD

26 kwietnia br. na terenie Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie odbyły się rocznicowe uroczystości przy Obelisku poświęconym funkcjonariuszom Policji Państwowej – jeńców z obozu w Ostaszkowie, Katyniu, Twerze, Miednoje zamordowanych

Małopolscy policjanci czuwają nad bezpieczeństwem podczas Mistrzostw Europy UEFA EURO U21

Za nami drugi mecz grupy C turnieju finałowego Mistrzostw Europy U21 w piłce nożnej. W środę ( 21.06.) w Krakowie, na stadionie piłkarskim  przy ul. Kałuży miało miejsce spotkanie reprezentacji

Miasta rozlewają się na przedmieścia. To powoduje coraz większe korki

Ponad połowa mieszkańców miast uważa, że samochód to najwygodniejszy środek transportu. Jednocześnie większość z nich korki i brak miejsc parkingowych uważa za największą zmorę komunikacyjną w mieście. Mimo że transport publiczny staje się

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź